Gratis

Operator Documentare Produse Magazin Online

Fonix Gsm S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal?
  • O persoana care isi doreste sa se dezvolte in mod continuu, sa invete lucruri noi, sa ii placa provocarile, sa fie deschisa si ordonata.
  • Experienta nu este necesara! Noi consideram ca orice se poate invata atata timp cat exista deschidere, iar lucrul se face cu si din placere.

Descrierea jobului

Ce vei face mai exact?
  • Vei pregati documentatia produselor (identificarea imaginilor de produs relevante si editarea acestora sau realizarea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄pozelor produselor si editarea acestora, crearea unui titlu si a unei descrieri optimizate din punct de vedere SEO);
  • Listarea produselor noi pe site-ul propriu si pe platformele marketplace;
  • Actualizarea produselor existente;
  • Verificarea statusului produselor listate;
  • Alte activitati generale ce au legatura cu produsele listate.
  • La nevoie, vei oferi suport telefonic clientilor care ne contacteaza.
Ce beneficia vei primi pentru atributiile de mai sus?
  • Formarea unei cariere in e-commerce;
  • Salariu fix + tichete de masa + bonusuri de performanta;
  • Decontare abonament transport in comun;
  • Zile libere de Sarbatorile legale;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Reducere la produsele comercializate;
  • Pregatire si training oferite in perioada de proba.
Alte informatii relevante:
  • Program full time, de luni pana vineri, de la 09:00 la 17:00;
  • Birou in imediata apropiere a centrului Clujului.

Compania FONIX GSM se ocupa cu servicii de reparatii GSM si cu comercializarea de accesorii GSM, precum huse si folii de protectie pentru telefoane, huse si folii de protectie pentru tablete, huse si folii de protectie pentru laptop-uri, cabluri de date, incarcatoare, adaptoare, casti audio, casti bluetooth, power bank-uri, carduri de memorie, suporti auto si alte accesorii.

Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 28 Aug. 2024 Expiră 27 Sept. 2024