Gratis

Ambalator /Lucrator depozit Magazin Online/operator magazin

UNIVERSAL MARKET RO S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem o echipa tanara, dinamica, sociabila si dornica sa oferim tot timpul cele mai bune produse si servicii. Stim ca atmosfera de lucru este importanta si asta ne-a facut sa cream un mediu placut, antrenant si in care valoarea indviduala se reflecta in valoarea grupului si invers.
Suntem entuziasti, perseverenti, ambitiosi si muncitori. Nu suntem perfecti, dar invatam din greseli si incercam sa optimizam, in permanenta, fiecare detaliu al activitatii noastre.

Candidatul ideal:
- Capacități bune de atenție, comunicare și de a lucra în echipă.
- Capabil de a se organiza si de a prioritiza sarcinile primite de la superior;
- Abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa
- Persoana orientata spre solutii, flexibila si sociabila;
- Persoana cu o conditie fizica buna care sa poata ridica cutii de pana la 10kg greutate.
- Persoana atenta la detalii, corecta, punctuala si dinamica.
- Rapiditate, dexteritate, atentie distributiva;
- N-ar ajuta foarte mult ca peronsale care aplica la acest job sa locuiasca in Voluntari județul Ilfov

Descrierea jobului

- Colectarea produselor din depozite conform comenzilor primite;
- Pregatirea marfii in vederea livrarii acestora catre clienti;
- Repartizarea si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄ordonarea corecta a produselor din depozit;
- Receptia marfii in depozit si organizarea depozitului in functie de fluxurile de marfa;
- Etichetarea, colectarea si verificarea produselor;
- Impachetarea produselor in colete si pregatirea coletelor pentru expediere;
- Participarea la inventarele periodice;
- Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune.

Beneficii
pachet salarial atractiv
oferim stabilitate la locul de munca
contract de munca pe perioada nedeterminata
mediu placut de lucru, spatiu luminos, echipa vesela
bonusuri de performanta
program de luni-vineri (08:00-16:30) cu 30 minute pauză de masă

Suntem o companie, de 4 ani din piața din românia, cu sediul in Voluntari, județul Ilfov care are ca obiect de activitate comerț produselor: electrocasnice mici, menaj, casa si gradina, electronice si multe altele.

N-ar ajuta foarte mult ca peronsale care aplica la acest job sa locuiasca in Voluntari județul Ilfov.

Nota de confidentialitate: Aplicând la acest job sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal din CV în cadrul procesului de recrutare, conform Regulamentului (UE) 679/2016 ( GDPR ) și a Politicii de Confidențialitate.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024