Gratis

Operator comenzi online - marketing

Roagro Nemdis S.R.L.

Candidatul Ideal

O NOUA OPORTUNITATE DE DEZVOLTARE SI EVOLUTIE IN CARIERA IN CADRUL COMPANIEI ROAGRO !
Daca esti o persoana serioasa, ambitioasa, determinata, perseverenta si pozitiva si doresti sa te dezvolti profesional, dar si personal , te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Descrierea jobului

  • activitati spеcifice promovarii si vаnzarii produsеlor din portofoliul firmеi ( introducerea si promovarea produselor pe diferite site-uri si retele ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de vanzare, de asemenea urmarirea comenzilor si cerintelor online si solutionarea acestora)
  • dezvoltarea permanenta a portofoliul de clienti si furnizori ai companiei prin accesarea tuturor surselor alternative de informare – media, internet;
  • prelucrarea continua a bazei de date interna a clientilor cu informatii relevante;
  • promovarea, ofertarea bunurilor/produselor comercializate de către companie și asigurarea unei bune reprezentari a companiei și a produselor pe care aceasta le promovează în vederea măririi portofoliului de clienți.
  • ofеrirea dе consultаnta in vеdеrеа promovarii celor mаi bune si modеrne solutii catre clientii companiei;

Zona de activitate: Sendreni, Galati.
Experienta: poate fi si prima experienta de lucru;
Tip job: full time / part-time;
Departament: marketing/ vanzari;
Industrie: agricultura/ irigatii;
Studii: nivel mediu (minim absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat);

Cunostinte/aptitudini:
  • cunostinte in domeniu tehnic/agronom reprezinta un avantaj;
  • cunostinte de baza de lucru cu calculatorul si programe de redactare (ex: Microsoft Word, Excel, Outlook); buna navigare pe Internet;
  • abilitati de ascultare si comunicare;
  • cursuri in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj;

Oferta:
  • instruire pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice si abilitatilor comerciale;
  • salariu motivant in functie de experienta;
  • tichete de masa in valoare de 40 RON/zi lucrata;
  • tichete de vacanta;
  • prime de Craciun si de Paste;

Firma Roagro cu sediul in Sendreni, Galati,dealer pe teritoriul Romaniei al echipamentelor de irigat marca Scova, este specializata in proiectarea, vanzarea, montajul, punerea in functiune si intretinerea echipamnentelor si sistemelor performante de irigatii.

Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 30 Aug. 2024 Expiră 29 Sept. 2024