Gratis

Operator Comenzi Online & Depozit

SMART PARENTING S.R.L.

Descrierea jobului

Căutăm coleg(ă) pentru echipa noastră!

Salutare! 👋 Suntem o echipă mică și prietenoasă, și căutăm pe cineva care să ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄ni se alăture ca Operator Comenzi Online & Depozit.

Ce vei face:
  • Vei procesa comenzile online și vei pregăti coletele cu multă grijă
  • Vei primi marfa și te vei asigura că totul e în regulă
  • Vei aranja produsele în depozit, astfel încât totul să fie la locul lui
  • Vei prelua și preda coletele către curier, pentru ca totul să meargă strună
Programul de lucru:
  • Luni-Vineri, de la 9:00 la 17:00
Beneficii:
  • Salariu + bonuri de masa
  • Posibilități de dezvoltare profesională
  • O echipă relaxată, gata să te ajute oricând
  • Șansa de a lucra într-un mediu organizat, dar fără stres
  • Ne găsești în Crângași, într-o zonă accesibilă
Dacă ești o persoană atentă la detalii, capabilă să gestioneze eficient activitățile zilnice și îți place să lucrezi într-un mediu organizat, te invităm să aplici! Abia așteptăm să te cunoaștem!

Scutecila.ro este un magazin online dedicat părinților care își doresc să facă alegeri responsabile pentru copiii lor și pentru mediul înconjurător. Oferim o gamă atent selecționată de haine din materiale naturale, marsupii ergonomice și accesorii sustenabile, toate menite să sprijine un stil de viață sănătos și echilibrat. Ne mândrim cu produsele noastre eco-friendly, care îmbină confortul și calitatea, oferind în același timp siguranță și durabilitate. La Scutecila.ro, fiecare detaliu contează, iar grija noastră pentru natură și pentru cei mici este reflectată în tot ceea ce facem.

Suntem în continuă creștere și căutăm oameni pasionați și dedicați care să ni se alăture în misiunea noastră de a aduce schimbări pozitive în viața fiecărui copil, prin alegeri sustenabile și produse naturale. Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unui viitor mai bun, cu pași mici, dar siguri.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024