Gratis

Operator Procesare Comenzi

ELECTRA OFFICE S.R.L.

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei Electra Store ca Operator Procesare Comenzi!

Rolul tau în Echipa Noastra:
Cautam un Operator Procesare Comenzi, entuziast si meticulos, gata sa contribuie la succesul si satisfactia clientilor nostri. Daca esti o persoana dinamica, organizata si pasionata de o cariera in retailul de bijuterii, te vrem in echipa noastra!
Ne dorim ca viitorul membru al Echipei Noastre sa detina urmatoarele calitati:
- experienta de minim 6 luni pe un post similar reprezinta un avantaj;
- abilitati de organizare, comunicare, atentie la detalii;
- cunostinte medii de operare PC;
- abilitati multi-tasking;
- atitudine pozitiva, punctualitate, dinamism;
- stabilitate, potrivita pentru un loc de munca pe termen lung!

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:

Gestionarea si procesarea eficienta a comenzilor: Asigura-te ca toate comenzile sunt procesate corect si livrate integral catre ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀clienti.
Consultanta de calitate: Ofera informatii corecte si utile clientilor despre produsele noastre, promovand increderea si loialitatea acestora.
Monitorizare si optimizare stoc: Mentine stocul actualizat si propune optimizari pentru imbunatatirea accesibilitatii si vizibilitatii produselor.
Coordonare si colaborare: Lucreaza indeaproape cu firmele de curierat si coordoneaza programul de ridicare si livrare a comenzilor, asigurandu-te ca termenele sunt respectate.
Preluare si confirmare comenzi telefonice.
Preluare si operare retururi.
Prezenta obligatorie la birou.

Experienta de minimum 6 luni pe un post similar reprezinta un avantaj;
Abilitati de organizare, comunicare, atentie la detalii;
Cunostinte medii de operare PC;
Abilitati multi-tasking;
Atitudine pozitiva, punctualitate, stabilitate, dinamism.

Ce iti oferim:

Pachet salarial competitiv: Salariu net de 3500 RON, plus discount-uri substantiale la toate produsele noastre.
Beneficii aditionale pentru confortul tau zilnic: Cafea de calitate superioara si un spatiu de lucru modern si primitor.
Flexibilitate si suport: Intelegem importanta echilibrului intre viata profesionala si cea personala si oferim flexibilitate in gestionarea programului de lucru.
Locatie centrala: Biroul nostru este usor accesibil, situat aproape de Piata Unirii, cu numeroase optiuni de transport public si restaurante.
Weekenduri si sarbatori legale libere.
Loc de munca sigur si stabil.
Atmosfera de lucru placuta.

Program de Lucru:
Luni pana vineri, de la 09:00 la 18:00, cu o pauzăade masă de 1 ora pentru a te reincarca.

Cum Aplici:
Esti gata sa faci parte din povestea noastra? Trimite-ne CV-ul tau si o scrisoare de intentie la contact@electrastore.ro, explicand de ce crezi ca ai fi potrivit/a pentru acest rol.

La Electra Store, bijuteriile nu sunt doar accesorii, sunt embleme ale stilului și eleganței care traversează timpul. Activând pe piață din 2018, ne dedicăm să aducem clienților noștri frumusețea accesibilă prin bijuterii speciale care inspiră și impresionează.
Misiunea noastră este aceea de a-ți aduce la un click distanță piesele care să te inspire să fii tu. Ne dorim să îți punem la dispoziție bijuterii care să te complimenteze și să te completeze, care să te facă să te simți fabulos, care să stârnească discuții incitante și despre care să poți vorbi ore în șir.

Fidele acestei misiuni, am selectat brățări, cercei, coliere și inele care se vor preta ținutelor de zi cu zi, fiindu-ți aproape cu eleganța și delicatețea lor în fiecare clipă a vieții. Dar ne dorim să îți ținem companie cu coliere electrizante, cercei statement sau broșe spectaculoase și la ocaziile speciale, fie că e vorba despre o întâlnire romantică sau o petrecere plină de glamour.

Preferi rafinamentul, simplitatea sau strălucirea? Ne mândrim că la Electra Store vei găsi o bijuterie care să te reprezinte. Așa cum viața e compusă din momente, și caseta ta de bijuterii va conține comori încărcate de semnificații și amintiri, ce devin mai mult decât accesorii, devin o parte din tine.

Cu fiecare clientă fericită, cu fiecare poveste depănată, pășim mai departe pe drumul nostru cu pasiune și energia alimentată de mulțumirea TA. Electra Store își dorește să fie un site unde să te simți ca la tine acasă, așa că visăm să îmbogățim colecția de bijuterii cu haine și accesorii inspirate de ultimele tendințe, dar individualizate prin creativitate și dedicate ȚIE, muza noastră!

Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024