Gratis

Operator Depozit Magazin Online Chiajna-Rudeni

FUTURE INSPIRED TRAINING SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana energica si pozitiva pentru a lucra alături de o echipa tânăra in domeniul de comert online, departamentul de preluare si procesare comenzi.
  • experienta anterioara in domeniu constituie avantaj
  • cunostinte minime de calculator
  • abilitati de comunicare si interrelationare
  • diplomatie si orientarea catre client

Descrierea jobului

Ce presupune jobul:
-procesare/pregatire comenzi
-scanarea coletelor
-procesarea de retururi
-receptia marfurilor
-etichetarea și aranjarea produselor în depozit în mod ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂ordonat
-menținerea curățeniei și ordinii în depozit
-diverse sarcini care pot sa apara si trebuie solutionate

Ce oferim:
-salariu 3200 ron/luna
-40 ron/zi tichete de masa
-bonus de performanta
-program de 8h/zi
-posibilitate de promovare
-mediu de crestere
-weekendul liber
-loc de muncă stabil pe termen lung
-incepand cu luna a 4 a se beneficiaza de bonusuri

Jobul se desfasoara la depozit, in zona: Centura Nord, Loc. Rudeni.
Zone adiacente la 5-10 minute: Dragomiresti, Militari, Chiajna, Chitila, Giulesti, Straulesti, Mogosoaia etc
Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024