Gratis

CONTABIL

D.V.R. Pharm S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce vrem de la tine:

Ai cunoștințe de gestiune și contabilitate?

Ești o persoană organizată și atentă la detalii, capabilă să lucreze atât în echipă, cât și individual?

Daca ești o persoană descurcareață și ai vedere de ansamblu, te așteptam alături de noi.

Descrierea jobului

Ce îți oferim:

Un salariu motivant, într-un mediu de lucru plăcut. Posibilitatea de învăța și de a-ți descoperi noi ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄aptitudini și calități profesionale. La nivel salarial și de carieră, îți dăm șansa să evoluezi și să atingi niveluri pe care puține companii le oferă.

Descrierea companiei

Cine suntem:

Suntem un grup, în plină expansiune, de firme din domeniul farmaceutic și cosmetic. Suntem axați pe calitate, pe formule naturale și un management profesionist. Oferim oportunități de formare profesională și salariu motivant.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024