Gratis

Contabil

SC ALMA KERT SRL

Candidatul Ideal

Să fii o persoană deschisă, sociabilă, organizată, cu pasiune pentru contabilitate,
Să ai finalizate studiile superioare în domeniul economic
Să ai cel puțin 3 ani experiență în contabilitate
sa ai atenție la detalii și capacitatea de a gestiona sarcini multiple și complexe
Sa ai abilitati bune de planificare, organizare, prioritizare, comunicare si relationare, responsabilitate, promptitudine si capacitatea de a respecta termenele limita
Sa cunosti temeinic legislatia fiscala si contabila
Sa stapanesti bine Microsoft office (excel, word)
Sa fii foarte atent la detalii, corectitudine in inregistrarile contabile, fara erori

Descrierea jobului

Verificarea modului de inregistrare a documnetelor financiar contabile
Gestionarea si operarea operatiunilor zilnice pe departament
Oferirea de instriure si asistenta ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂in cazul in care sunt necesare
Gestionarea relatiei financiare cu partenerii
Pregatire, revizuirea si analizarea situatiilor financiare
Un loc de munca stabil si sigur intr-o companie in crestere.
Programul este full-time si oferim salariu motivant,bonuri de masa
Procese decizionale rapide si scurte - contact direct cu conducerea.
Un mediu de lucru modern, eficient si placut, intr-o echipa care asteapta cu nerabdare sa lucreze cu tine!
Cosntiuie avantaj cunoastera proramulul win mentor sau experienta in lucru cu un program erp

Sera Alma Kert,este unul din cei mai mari producatori de flori la ghiveci cu o vechime de peste 16 ani in piata.
Suntem locati pe soseaua Borsului

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024