Gratis

Contabil

Arcade Property Management SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana serioasa, responsabila, atenta la detalii, cu capacitate de concentrare pe sarcinile primite, orientata spre rezultat, pentru contabilitate primara completa alături de echipa noastra de contabilitate din domeniul real estate, care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- experienta anterioara in domeniu de minim 4 ani
- cunostinte temeinice de contabilitate primara
- cunostinte PC, MS Office, baze de date integrate
- excelente abilitati de comunicare, relationare si organizare.
Studiile superioare economice reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Contabilitate primara completa – efectuarea inregistrarilor contabile in conformitate cu legislatia in vigoare:
  • Inregistrare si verificare in baza documentelor ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀justificative a operatiunilor contabile aferente
  • Introducere, verificare si validare note contabile in programul de contabilitate
  • Inregistrare extrase de cont (incasari/plati) si efectuare plati
  • Inregistrare si verificare facturi primite si emise
  • Intocmire si verificare fise de cont, deconturi, etc.
  • Tinerea la zi a evidentelor pe furnizori si urmarirea efectuarii platilor la scadenta
  • Intocmire raportari specifice
  • Acordare suport, cand este necesar, colegilor din departament.

Oferim:
- salariu motivant, in functie de experienta dumneavoastra (intre 5.000-6.500 lei net)
- bonus anual, in functie de performante
- loc de muncă stabil pe termen lung
- program cu norma intreaga, la birou

Descrierea companiei

Companie care activeaza in domeniul imobiliar.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024