Gratis

Consultant accesare fonduri nerambursabile

G.B.M. CONSULTANTS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
Studii superioare finalizate;
Experiența în elaborarea și/sau implementarea proiectelor cu finantare nerambursabila – PNDR (FEADR), POR, POIM, ︄PNRR, POC, FM, programe guvernamentare, etc.
Cunostinte solide despre normele si procedurile europene privind finantarea proiectelor;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Abilitati excelente de scriere si prezentare;
Capacitatea de a lucra in echipa si de a respecta termenele limita.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Evalueaza eligibilitatea potentialilor clienti;
Identifica oportunitatile de finantare prin corеlаrea necеsitatilor investitionalе аlе potentiаlilor benеficiаri cu cеrintеlе progrаmelor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈dе finаntare ︁si prezentarea conditiilor ce trebuie indeplinite de catre client pentru a putea accesa programul de finantare;
Consiliaza clientii in vederea obtinerii documentelor necesare intocmirii dosarelor de finantare/investitii;
Verifica conformitatea documentelor transmise de către beneficiar și necesare ca și anexe ale proiectului;
Intocmeste documentatiile specifice precum: plan de afacere, cerere de finantare, alte documente;
Intocmeste raspunsul la solicitarile de clarificari;
Ofera consultanta si asistenta in implementarea proiectelor prin intocmirea dosarelor de achizitie, notificarilor, actelor aditionale, memoriilor justificative, dosarelor cererilor de plata/rambursare, rapoartelor de progres, etc;
Monitorizeaza implementarea proiectului si modul de indeplinire a obligatiilor asumate de catre clienti prin contractele de finantare;

G.B.M. CONSULTANTS SRL furnizeaza servicii specifice in domeniul consultantei in afaceri si management pentru accesarea fondurilor de finantare europene nerambursabile in scopul asigurarii extinderii, diversificarii si cresterii rezultatelor clientilor sai.
Exigenţele noastre legate de profesionalism si calitate au contribuit la dezvoltarea substanţială, în decursul istoriei noastre pe piata serviciilor de consultanta.
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024