Gratis

Proiectant

SC GREENFOREST SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

-Experienta in proiectare mobila
-Cunostinte AutoCad/IMOS
-Cunostinte generale PC: Ms Office
-Capacitate de comunicare, organizare si lucru in echipa
-Eficientizarea timpului de lucru, precizie
-Empatic
- Initiativa;
- Memorie vizuala;
- Punctualitate;
- Aptitudini de invatare continua, flexibilitate si deschidere la nou;
- Respectarea instructiunilor orale si scrise.
- Persoana ordonată şi organizată, rezistenta la stres şi activităţi repetitive;
- Orientare către detalii şi promptitudine în oferirea răspunsurilor;

Descrierea jobului

- Conceperea si proiectarea mobilierului;
- Consilierea si realizarea masuratorilor specifice;
- Utilizarea programului IMOS pentru realizarea desenelor de executie;
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄- Intocmirea necesarului de materiale si a rapoartelor cantitative;
- Realizarea calculului de suprafete al reperelor trimise spre finisare;
- Lansarea in productie a comenzilor si urmarirea acestora in procesul de fabricatie;
- Verificarea calitatii produselor si asigurarea consultantei tehnice personalului implicat in procesul de productie;
- Redactarea fiselor de productie, optimizari pentru debitare;
- Proiectare pentru MDF, PAL, folosind solutii cu accesorii BLUM, HAFELE, GRASS, HETTICH si Egger, alte marci cunoscute;

Productie de mobiler pentru firme. Pentru mai multe informatii va invitam sa vizitati site-ul nostru: www.greenforest.ro.
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 22 Sept. 2024