Gratis

BUCATAR

FOOD EXPLORING S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

* determinat
* serios in indeplinirea responsabilitatilor
* implicare 100% in activitatea desfasurata
* capabil de a lucra in echipa
* empatic
* sociabil

Descrierea jobului

* realizarea, la standardele cerute de companie, a preparatelor din meniu
* raspunderea directa pentru conformitatea produselor
* respectarea normelor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de igiena specifice activitatii
* program flexibil
* masa si transport asigurat
* mediu de lucru dinamic
* remunerare pe masura implicarii personale

Suntem o echipa dinamica, fiind zi de zi in competitie cu noi insine pentru a aduce plus valoare muncii pe care o prestam.
Ne respectam clientii, motiv pentru care nu facem rabat de la calitatea produselor pe care le oferim.
Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024