Gratis

Bucatar

UVA Wine & Gastro Bar

Candidatul Ideal

Căutăm persoane entuziaste și inspirate, pline de autenticitate și bucurie de viață, care să ofere oaspeților noștri o experiență gastronomică memorabilă, într-o atmosferă relaxată și o ambianță de vis.

Profilul colegului nostru:
  • Aveți o personalitate deschisă, prietenoasă și primitoare, întâmpinând oaspeții cu autenticitate și amabilitate
  • Pasiunea pentru servicii de calitate vă definește, iar înțelegerea nevoilor celorlalți este una dintre calitățile dvs. esențiale
  • Dețineți experiență relevantă într-o poziție similară în domeniul gastronomiei
  • Sunteți o persoană responsabilă, corectă și respectați termenele, contribuind activ la succesul echipei și al companiei
  • Disponibilitate pentru a lucra în ture

Descrierea jobului

UVA Wine & Gastro Bar angajează!
  • Creați o experiență gastronomică memorabilă
  • Aveți grijă de oaspeții noștri cu atenție deosebită ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂la detalii, oferind momente unice într-o atmosferă magică.
  • Sprijiniți echipa în pregătirea meselor zilnice
  • Implementați cu pasiune conceptul nostru gastronomic unic, oferind servicii de excepție oaspeților noștri
  • Pregătiți preparatele culinare la un standard înalt de calitate, respectând rețetele și normele stabilite
  • Transmiteți o atitudine pozitivă atât oaspeților, cât și colegilor din echipă
  • Gestionați eficient situațiile dificile și mențineți calmul în momente de stres
La ce să te aștepți:
  • Programul este de 12 h/zi (2 zile lucrătoare, 2 zile libere) de la 12:00 la 24:00.
    Pachetul salarial include, pe lângă salariul de bază, bonusuri și procent din vânzări.
    Prime de Paște și Crăciun.
    Decontare transport sau combustibil la ieșirea din tură.
Cei interesați sunt rugați să ne trimită CV-ul pe contact@uvawines.ro sau să ne contacteze la numărul de telefon 0757 572 778!

Descrierea companiei

UVA Wine Bars detine 2 locatii in Bucuresti:

  • UVA Wine Shop & Bar - Str. Constantin Mille, Nr. 18, Sector 1
  • UVA Wine & Gastro Bar - Calea Floreasca, Nr. 159-165, Sector 1

UVA Wine Shop & Bar este un loc cu dichis, situat în inima vechiului București, la parterul unei clădiri încărcate de istorie. Încă de la început, a fost definit ca un showroom pentru tot ce are România mai bun de oferit în materie de vin, cu accentul pus atât pe vinuri românești, cât și pe cele de import. Mândria locului a fost încă de la început selecția de Fetească Neagră, ajunsă astăzi la 42 de etichete, aleasă astfel încât să reprezinte cu cinste toate regiunile vitivinicole ale României.

UVA Wine & Gastro Bar, recent inaugurat în vibrantul One Floreasca City (Calea Floreasca 159-165), combină un wine bar modern cu un restaurant gourmet, oferind o atmosferă perfectă atât pentru prânzuri relaxate, cât și pentru cine de neuitat. Cu o capacitate de 120 de locuri seated (60 indoor și 60 outdoor), locația poate găzdui cu succes grupuri mai mari pentru evenimente corporate (80 pax interior), degustări interactive sau experiențe culinare complete.

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024