Gratis

BUCATAR / AJUTOR BUCATAR

HOTEL PRIVO
3 poziții

Candidatul Ideal

- experienta anterioara intr-o pozitie similara nu este obligatorie dar constituie avantaj;
- persoana responsabila, organizata, capabila sa lucreze in echipa, atenta la detalii;
- prezenta agreabila, amabilitate;
- atitudine pozitiva in relatiile cu clientii si colegii;
- asumarea raspunderii pentru calitatea serviciilor oferite;

Descrierea jobului

Cerinte:
- Pregateste mancarurile din retetarul restaurantului in conformitate cu standardele in vigoare
- Rigurozitate in regulile de igiena in ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀alimentatia publica
- Imaginatie culinara
- Abilitati de comunicare, amabilitate, politete
- Respectarea timpului de executie al preparatelor
- Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor realizate cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare
- Pastrarea in bune conditii a ustensilelor si aparaturii
- Cunostinte de tehnici culinare, procese tehnologice
- Capacitatea de a se adapta la noile cerinte ale pietei horeca
- Participarea activa in realizarea comenzilor alaturi de ceilalti colegi

Privo este un concept hotelier amplasat aproape de centrul orasului Targu Mures.
Echipa PRIVO este ambitioasa si orientata spre rezultate cu inalte standarde de eficienta.
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest job.
Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 20 Sept. 2024