Gratis

Bucatar si ajutor bucatar

STREET CHOW S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este cel care iubeste meseria de bucatar. Nivelul de pregatire este mai putin important si relevant pentru ca un om pasionat de bucatarie, va invata foarte repede specificurile bucatariei japoneze. Colectivul de acum este format din oameni care vor sa evoluaze, sa invete lucrui noi si in acelasi timp, sunt muncitori, disciplinati si curati.

Descrierea jobului

Bucatarul care lucreaza la Yoshi Izakaya are responsabilitatea de a fi punctual, de a respecta orele de program, de a ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄urma indicatiile bucatarului chef, de a respecta programul saptamanal de curatenie.
In afara de salariul mentionat, exista partea de tips care ii revine fiecaruia, iar in afara de beneficiile de ordin financiar, ne place sa credem ca exista si beneficiul de a face parte dintr-un colectiv in care se simte grija pe care proprietarii acestei companii o poarta pentru fiecare.

Yoshi Izakaya este un bistro japonez. Mancarea este un amestec armonios intre rafinat si casual. Avem 3 zone de bucatarie, sushi, gratar cu frigarui si partea de bucatarie calda unde se gatesc cateva aperitive specifice si cateava feluri principale. Incercam sa pastram un meniu scurt si foarte gustos. Functionam dupa principiul schimbarilor in meniu de 2 ori pe an. Suntem o companie mica, colectivul din bucatarie trebuie sa fie format din 8 persoane unde fiecare tura este alcatuita din 4 bucatari. (2 bucatari la bucataria calda, un bucatar la gratar si unu la sushi)
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024