Gratis

ASISTENT MANAGER

S.C. PRESS MEDIA ELECTRONIC SRL

Candidatul Ideal

- cunostinte bune operare: MS Office, Word, Excel, navigare internet
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si a locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitatea de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate

Descrierea jobului

- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor in conformitate cu cerintele zilnice
- redactarea corespondentei ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, e mail
- elaborarea si redactarea documentelor pe situatiile cerute de management
- permis de conducere categoria B

Beneficii in cadrul interviului.

DCMedia Group este un trust media format din site-urile dcnews.ro, dcbusiness.ro, dcmedical.ro, stiridiaspora.ro, defenseromania.ro, radiodcnews.ro, spectacola.ro, astrosens.ro, dcnewstv.ro.
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 18 Sept. 2024