Gratis

Asistent Administrativ

HR District

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Asistent Administrativ dedicat și organizat, care să se alăture echipei noastre!

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

Gestionarea contractelor cu furnizorii și pentru chirii
Arhivarea și organizarea documentelor fizice și digitale
Travel management: organizarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀deplasărilor și logisticii aferente
Coordonarea și gestionarea evenimentelor interne (rezervări săli, catering etc.)
Menținerea legăturii cu departamentul juridic pentru modificările contractuale necesare
Colaborarea strânsă cu departamentul de contabilitate pentru gestionarea și transmiterea documentelor financiare

Candidatul ideal:

Experiență relevantă în roluri administrative similare
Abilități excelente de organizare și atenție la detalii
Capacitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini și de a respecta termene limită
Comunicare eficientă și atitudine proactivă
Cunoașterea pachetului Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)

Descrierea companiei

Agentie de recrutare si HR Marketing

Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024