Gratis

Agent vanzari medicina estetica - Bucuresti și Iasi

GR ESTETICA DISTRIBUTION S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

- Experiență în vânzări (preferabil în domeniul medical sau estetic).
- Mașină proprie pentru deplasări în zona alocată.
- Excelente abilități de comunicare și negociere.
- Spirit antreprenorial și orientare către rezultate.
- Disponibilitate de a lucra pe bază de comision din vânzări.

Descrierea jobului

Anunț colaborare pe bază de comision – Agent Vânzări în Medicină Estetică - Bucuresti

Firma de distribuție produse ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de medicină estetică și alte produse conexe caută agent de vânzări pentru colaborare în zona București și Iași și împrejurimi.

Responsabilități:
- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clinici medicale și doctori specializați.
- Promovarea și vânzarea produselor de medicină estetică și alte produse distribuite de firmă.
- Identificarea de noi oportunități de colaborare și creșterea bazei de clienți.

Cerințe:

Oferim:
- Posibilitatea de a lucra într-un domeniu în plină creștere.
- Venituri pe bază de comision, proporționale cu performanța.
- Colaborare într-o echipă dinamică și profesionistă.

Dacă ești interesat(ă), te rugăm să trimiți CV-ul la adresa de email serena@grestetica.ro sau să ne contactezi la nr de telefon 0736627525.

Produsele din portofoliul nostru: facebodylips.ro

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul unui brand de renume în medicina estetică!

Lider de opinie in chirurgia estetica si dermatologie, ne bucuram de mai mult de 25 ani de activitate, astfel inovatiile si cunostintele aduse prin intermediul firmei noastreau contribuit la consolidarea standardelor europene in medicina romaneasca.

Desfasurandu-ne activitatea in inima capitalei, lucram rapid si eficient in toata tara. Suntem conectati la ultimele noutati si inovatii din domeniul medical iar astfel reusim sa satisfacem nevoile si dorintele pacientilor.

La baza tuturor deciziilor luate de noi sta ascultarea activa si intelegerea schimbarilor.

In toata aceasta perioada am construit un portofoliu calitativ si inovativ creat din produse ce se complementeaza, in acest mod oferim o paleta larga de optiuni ce permite formarea protocoalelor necesare solutionarii diverselor situatii medicale.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 9 Oct. 2024