Gratis

AGENT VANZARI-IASI

BLACK STAR DISTRIBUTION
2 poziții

Candidatul Ideal

- BUNE ABILITATI DE ︋︋︁︂︎︈︄︃​️︋︅︈​︁︁︎︌​︈︂︍︂​︌︂︌︋︂︌︎︀︆︎︄︂COMUNICARE, ORGANIZARE SI PLANIFICARE;
︋︋︁︂︎︈︄︃​️︋︅︈​︁︁︎︌​︈︂︍︂​︌︂︌︋︂︌︎︀︆︎︄︂- ATITUDINE POZITIVA;
- EXPERIENTA IN DOMENIUL VANZARILOR HORECA
- DEZVOLTAREA BAZEI DE CLIENTI DETINUTA, PRIN CRESTEREA CONSTANTA A NUMARULUI DE CLIENTI NOI, PRECUM SI A PRODUSELOR AFLATE IN PORTOFOLIUL SOCIETATII NOASTRE.

Descrierea jobului

- PACHET SALARIAL MOTIVANT (SALARIU FIX + COMISION DIN INCASARI)
- MASINA DE SERVICIU
- TELEFON SI ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁TABLETA DE SERVICIU ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︈︃​︀

Descrierea companiei

- RELATII LA TELEFON 0749 563 554
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024