Gratis

Agent Vanzari

EUROPROD SA

Candidatul Ideal

  • Persoana dinamica, cu initiativa si disponibilitate pentru deplasari.

Se prefera persoanele cu experienta ca AGENT VANZARI produse alimentare si/sau catre segmentul Horeca.

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea portofoliului de clienti actuali.
  • Incheierea de contracte cu noi clienti si urmarirea respectarii termenelor contractuale.
  • Prezentarea portofoliului de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀produse catre clienti.
  • Respectarea responsabilitatilor specificate in fisa de post.

Beneficii: un loc de munca stabil, salariu motivant, bonus din vanzare.
Va fi solicitata o recomandare de la locul de munca anterior.

Europrod SA Bacau este o firma din cadrul grupului de firme Agricola Bacau, care are ca principal obiect de activitate productia si comercializarea produselor semipreparate din carne si vegetale.
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024