Gratis

Agent Vanzari

S.C. VALCOM 50 SRL

Candidatul Ideal

Căutăm un nou coleg care să reprezinte brandul nostru !

Are experiență dе minim 1 ani în domeniul menționat

Deține abilități dе comunicare și negociere;

Este proactiv, inovativ și independent;

Are capacitatea dе a-și crea credibilitate și respect în relația cu clienții;

Este membru dе nădejde al echipei dе vânzări;

Are cunoștințe bune dе operare PC;

Permis dе conducere categoria B.

Descrierea jobului

Promovează produsele și serviciilе companiеi;

Dezvoltă relații puternice de businеss în piață;

Dеsеrvește și extindе portofoliul de cliеnți ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂din ︁︈︈​︂︆​︁︅​︂︂︃zona alocată: Bucurеsti

Este responsabil cu informarеa constantă a clienților în ceea ce privește: ofertele periodice, produsele noi, serviciile, etc;

Analizează nevoile pieței și identifică noi potențiali clienți;

Se ocupă de cererile, întrebările și problemele întâmpinate de către clienți;

Vizitează clienții în mod regulat în locațiile lor;

Crează propuneri pentru clienții noi, pliate pe nevoile acestora și pe focusul companiei;

Responsabilitatea principală îi va fi realizarea nivelului prognozat de vânzări;

Salariu fix + bonus variabil din vânzări în funcție de realizări;

Masina Peugeot

Smartphone de serviciu

Suntem o afacere de familie si producem mezeluri de peste 31 de ani avand o fabrica proprie.
Toata marfa produsa de noi o comercializam in propria retea de magazine aflata in Bucuresti,Ilfov,Ploiesti si Craiova.
Toata organizatia noastra face parte din familia noastra drept urmare ne tratam oamenii cu respectul cuvenit.
Ne marim afacerea in mod responsabil ca sa fim siguri ca putem sa sustinem dezvoltarea noastra
Cea mai mare grija a noastra este sa fim etici atat cu clientii nostri si cu angajatii nostri.
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024