Gratis

Agent vanzari

TOP MASTER LTD

Candidatul Ideal

  • studii medii / superioare
  • prezenta agreabila, atitudine proactiva
  • bune abilitati de comunicare scrise si orale
  • capacitate de organizare a timpului
  • perseverenta in atingerea obiectivelor
  • cunostinte comerciale, cunostinte minime de contabilitate (emitere documente fiscale, incasare facturi scadente)
  • experienta anterioara in vanzari materiale de constructii poate constitui un avantaj
  • detinere permis categoria B obligatoriu

Descrierea jobului

  • raspunde de realizarea obiectivelor stabilite in planul de vanzari
  • mentine si dezvolta reteaua de clienti
  • viziteaza clientii din zona ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀alocata
  • promoveaza produsele din cataloage, oferteaza clientii si preia comenzi
  • respecta traseele stabilite de sales manager
  • asigura mercantizarea produselor la clienti
  • incaseaza facturile conform scadentarelor
  • Instrumente de lucru: masina de serviciu, telefon.

TOP Master Ltd SRL este un jucator important pe piata materialelor de constructii din regiunea de Nord-Est a tarii.

De la inaugurarea noastra din anul 2007 am castigat increderea a peste 600 de clienti din regiune, care achizitioneaza de la noi dintr o lista de cel putin 8000 de repere ale unor branduri de renume din domeniul constructiilor - Oskar, Danke, Moment, Ceresit, Tangit, Raider, Topmaster, Gadget, Top Garden, Thirard, Everpro, Eurociere, Monolith. Noul sediu TOP Master Ltd a fost inaugurat in anul 2018, platforma de 12000 mp asigura parcarea flotei auto compusa din 15 masini pentru transport marfuri si personal, depozit de materiale de constructii in suprafata de cca 2000 mp si cca 300 mp zona office pozitionata pe 2 etaje. Clientii nostri directi pot achizitiona produsele noastre comercializate in reteaua de magazine proprii: Dekor Podul de fier, Dekor Dacia, Dekor Nicolina, Dekor Gara.

Investim constant in calitatea serviciilor oferite, prin grija si devotamentul echipei reusim sa crestem si sa deschidem noi zone de business durabil creand un mediu propice dezvoltarii.

Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024