Gratis

Agent Vanzari

Slik Impex SRL

Candidatul Ideal

Cautam oameni dinamici, obisnuiti sa lucreze sub presiunea atingerii unor obiective, buni organizatori ai timpului de lucru si ale resurselor companiei, buni comunicatori si cu abilitati de adaptare la stilul interlocutorului. Experienta in FMCG este de preferat, dar nu obligatorie.

Descrierea jobului

Postul de agent vanzari presupune mentinerea relatiei cu clientii existenti si gasirea de noi oportunitati de vanzare.
Responsabilitatile postului:
- ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄vizite zilnice in piata conform unor rute prestabilite;
- atingerea luna de luna a planului de vanzari;
- incasarea soldurilor la termenele stabilite de conducerea Departamentului Vanzari;
- mercantizarea produselor atunci cand este cazul;

Se ofera:
- masina de serviciu;
- telefon mobil;
- salariu si bonusuri stimulative, conforme cu realizarile.

Companie regionala de distributie a produselor alimentare si a hranei pentru animale, lider pe acest segment de activitate.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024