Gratis

Agent vanzari

ALEMAR PERFUMERY S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Responsabil,cu abilități de comunicare si relationare clienti
  • Orientat către performanta.
  • esti o fire ambitioasa si vrei sa te dezvolti;
  • esti o fire sociabila, adaptabila ︍︆︆︅︊︉︂︍​︆︎︌︉​︁︁︎️​︊︌︃︍​︇︆︊︊︃︋︊️︇︋︆︄si vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic;

Descrierea jobului

  • Promovarea și vânzarea produselor de parfumerie.
  • Operarea caselor de marcat, incasarea banilor si efectuarea operatiunilor legate de ︁︉︃​︂︃︀​︁︃︈​︁︀︂numerar;
  • Aranjare ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂marfa in rafturi, conform standardelor companiei;
  • Mentinerea zonei de lucru aprovizionata si curata.

Beneficii:
  • Salariu fix + comision din vanzare
  • Program flexibil
  • Prime de Paste și Craciun
  • Zi de concediu pentru aniversare

Descrierea companiei

Societate cu răspundere limitata
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024