Gratis

Trainer partener colaborator- programe teambuilding

HCC Evolution
10 poziții

Candidatul Ideal

Recrutam pentru WorkTeamFun Romania organizator si livrator de programe si evenimente de tip teambuilding, trainer colaborator cu minim 2 ani experienta in livraare programelor de teambuildnd, training comunicare, relationare, vanzare sau negociere, din Bucuresti, Cluj, Timisoara, Iasi, Brasov.

Este un rol pe baza de proiect ce si necesita obligatoriu sa ai un PFA sau SRL, iar permis categoria B cat si masina este un avantaj.

Descrierea jobului

Desfasuram proiecte diverse, provocatoare, la nivel national, suntem o echipa orientata spre client, calitate superioara si spre dezvoltare continua.
Colaborarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄este de tip project-based.

Ce ne dorim de la trainerul partener:

Poate sa fie student/a sau absolvent de studii superioare ( psihologie, sociologie, asistenta sociala, comunicare, management).
Sa aibe abilitati interpersonale pentru a lucra cu grupuri dintr-o varietate de roluri si industrii.
Sa fie o persoana dinamica, pozitiva, responsabila, organizata, pasionata de dezvoltarea echipelor
cunostinte de limba engleza la nivel avansat, interesata de dezvoltare continua.
Sa aibe experienta de minim 2 ani ca si trainer pe programe de teambuilding sau pe comunicare, vanzare, leadership si relationare.
Sa aibe permis de conducere si masina proprie.

Programul il vom stabili impreuna, insa avem nevoie de disponibilitatea ta la deplasari in principal in zone turistice, pe timp de weekend!

Ce vei face alaturi de echipa WorkTeamFun:

Vei livrara programe de team building si training, vei dezvolta noi programe de team building.

Beneficii:

Sursa de venit suplimentara in functie de compexitatea proiectului se stabileste o suma fixa.
Sursa de dezvoltare si evolutie suplimentara.
Un networking divers si de calitate.
Participarea la programe de dezvoltare platite de firma partenera.

Cum aplici pentru postul de trainer team building?
Aplica mai jos cu Cv ul tau iar daca nu te contactam ne poti contacta direct si de pe adresa din sietul Evolution HCC pentru joburi similare.

HCC te conecteaza la oportunitate potrivita!
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024