Gratis

Trafic Manager

DUMAGAS TRANSPORT SA

Candidatul Ideal

- abilitatea de a planifica, organiza si urmari activitati
- abilitati de comunicare, negociere, spirit de echipa si responsabilitate
- ︁seriozitate, dinamism
- abilitati de lucru sub stres si cu termene limita
- abilitati de analiza

Cerinte:
- experienta de cel putin 1 an in coordonare echipe soferi;
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet etc.);
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational

Descrierea jobului

- dezvolta zona de care este responsabil pentru a asigura in permanenta incarcarea camioanelor disponibile
- preia comenzi de la ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂︁clienti si pastreaza relatiile cu clientii pe parcursul activitatii
- introduce comenzile in softul firmei si monitorizeaza operational transportul
- coordoneaza activitatea conducatorilor auto, de la primirea comenzii, ajungerea la expeditorul marfii, incarcarea si transportul marfii la destinatar
- informeaza de o maniera corecta, obiectiva, adecvata si oportuna a sefului ierarhic, ca fundament al activitatii de luare a deciziilor
- urmareste rapoartele zilnice si propune solutii de imbunatatire pentru atingerea obiectivelor

Oferta(bonusuri, beneficii):
- pachet salarial motivant;
- sistem de bonusare pentru performanta;
- card de servicii medicale private;
- traininguri pentru dezvoltarea profesionala.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024