Gratis

Telesales - Operator Retail

INVICTUS FORCE&SAFE SA
2 poziții

Candidatul Ideal

- atitudine proactivă, pozitiva; agreabila, educata, calma.
- iniţiativă, tenacitate; simt etic,empatie
- spirit dе echipa;
- persoana dinamica orientata spre rezultate;
- studii medii/superioare ;
- abilităţi dе lucru pe calculator (Microsoft Office, Internet Explorer etc.);
- excelente abilităţi dе comunicare si atentie; vocabular bogat
-personalitate placuta
-aspect ingrijit si dornic de dezvoltare personala

Noi avem grija sa te simti vazut, inteles si sa iti faci lucrul cu placere.

Descrierea jobului

Descrierea jobului - Post in depаrtamеnt Vanzari Retаil

Principаlеle responsabilitаti:
- administreаzа prin activitati specificе comеnzilе on line si ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃telеfonice;
- , аsigurа consultanta privind produsеle din portofoliu;prin email,chat,telefon
- in situatia in care clientii ridica marfa de la sediul firmei, incaseaza c/val. produselor vandute si depune banii la Dep. Contabilitate;
- respecta prevederile C.I.M, R.O.I. si C.C.M.

BENEFICII:
- lucru într-o echipă tânără şi dinamică, posibilitatea de perfecţionare profesională prin participarea la cursuri şi seminarii a căror cost este suportat de societate;
- desfăşurarea activităţii cu baze de date şi aplicaţii software avansate specifice;
- posibilitatea avansării în diverse functii ;
- spor de fidelitate, dupa primul an de activitate in societate;
- bonusuri, prime pentru diverse evenimente: Paste, Craciun, 8 Martie, etc.;
- concediu de odihna 20 zile plus liberele platite oficiale din an
- salariu fix +comision din vanzari;
- tichete de masa;
- masa calda si transport conventie, subventioanate;
- program de lucru de luni pana vineri, 8:00-16:30

Cu un istoric de peste 30 de ani in producerea si comercializarea echipamentelor militare, ca urmare a investitiilor realizate si a dezvoltarii sustinute din ultimii ani, compania urmareste extinderea echipei.
Valorile noastre sunt: grija pentru oameni, transparenta, recunoasterea profesionala, dezvoltarea si perfectionarea continua, stabilitatea. Te asteptam!
Vom considera doar aplicatiile insotite de o scrisoare de intentie care sa dovedeasca cunoasterea domeniului de activitate a companiei.
www.invictus.com.ro www.m-force.ro

INVICTUS FORCE & SAFE S.A. are o experienta de peste 30 de ani in domeniul producției de confectii textile.

Compania noastra este in prezent unul dintre principalii furnizori de echipament militar pentru organismele guvernamentale din Romania: Armata, Jandarmerie, Pompieri.

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024