Gratis

Tehnoredactor birou notarial

Societate Profesionala Notariala JUSTUS

Candidatul Ideal

Cautam un coleg / o colega cu experienta in activitatea notariala, cunoscator al profesiei, responsabil in indeplinirea sarcinilor, cu o capacitate mare de a se organizata singur si eficient, atent la detalii.

Cerine minime:
  • Absolvent de studii superioare
  • Cunostinte juridice
  • Cunostinte de operare PC – MS Office
  • Cunostinte de functionare a unui birou notarial
  • Experienta minima de lucru: 2 ani intr-un birou notarial
  • Capacitate de lucru cu publicul in mod profesionist

Descrierea jobului

Principalele resoposabilitati ale colegului / colegei noastre vor fi:
  • Tehnoredactare acte notariale
  • Intretinerea relatiei cu clientii
  • Pregatirea materialelor in ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀vederea redactarii documentelor
  • Activitate de secretariat
  • Editare documente
  • Arhivarea documentelor
  • Inscriere in registre
  • Emiterea de facturi si chitante
Programul de lucru este fix.

Descrierea companiei

Societate Profesionala Notariala
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024