Gratis

Operator calculator / Secretara birou notarial

Societate Profesionala Notariala Dominium Lex

Candidatul Ideal

Societate Profesionala Notariala cu sediul in Bucuresti, sector 5 cauta Operator calculator / Secretar birou notarial!

Bune cunostinte operare PC, viteza de tehnoredactare, atentie la detalii, abilitati de comunicare, seriozitate.

Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Redactarea de acte notariale: declarații, procuri, contracte, etc.
- Realizarea documentațiilor necesare întocmirii acestor acte.
- Înscrierea actelor în ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈registrele notariale.
- Organizarea si arhivarea documentelor.

Descrierea companiei

Societate Profesionala Notariala
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024