Gratis

TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE 4000-7000 NET Constanta

DOMARCO SECURITY SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE Constanta

Descrierea jobului

BENEFICII:
- Salariu lunar fix: 4000 – 7.000 lei net, în funcție de experiență;
- Bonuri de masă;
- Prime ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de Sărbători în funcție de rezultatele societății;
- Permisiune de a lipsi pentru scurt timp de la locul de muncă, în limita a 12 ore lunar;
- Siguranța unui parteneriat pe termen lung în cadrul grupului de firme.

Posturi disponibile:
- Constanța: 3 posturi disponibile (Sediul Central Domarco Security – Str.Interioară 2 Nr. 2).

Cerințe profesionale:
- Permis de conducere auto categoria B;
- Studii în domeniu (profil tehnic, liceu de specialitate, etc.);
- Cunoștințe în instalarea și mentenanța rețelelor pentru supraveghere video CCTV și IP și a sistemelor antiefracție;

- Instalarea, configurarea și mentenanța sistemelor de supraveghere video și a sistemelor de antiefracție;
- Întocmirea proceselor verbale de punere în funcțiune a acestora.

DOMARCO SECURITY este o companie de top, cu o experiență de peste 20 de ani în domeniul pază, protecție și monitorizare.
Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024