Gratis

Tehnician sisteme de securitate - INCENDIU

SIGURA TOTAL FIRE & BUILDING ENGINEERING SRL

Candidatul Ideal

- Experienta de minim 2 ani ca tehnician sisteme de securitate - sisteme ︈de detectie si alarmare la incendiu, alte sisteme conexe (sisteme automate de comanda stingere, desfumare, etc.)
- Permis de conducator auto min. Cat.B - vechime minim 2 ani;
- Experienta in instalarea si programarea sistemelor de detectie, alarmare la incendiu si comanda (notiuni de arhitectura de sistem, matrici de actionari, interfatari, etc.);
- Capacitate de organizare a unei echipe;
- Apt pentru lucru al inaltime;
- Disponibilitate pentru deplasari in delegatie;
- Fara antecedente penale;
- Diploma emisa de Ministerul Muncii - Tehnician stingeri/detectie cod COR 742105, respectiv 742106 constituie un avantaj;
- Diplome de calificare de la diferiti producatori de echipamente pe acest profil constituie un avantaj (Esser, Schrack, INIM, Polon Alfa, etc).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Instalare, testarea si punerea in functiune a sistemelor de protectie la incendiu;
- Modificari / reprogramari ale sistemelor ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de securitate instalate, in functie de solicitarile Beneficiarilor;
- Instruirea personalului tehnic desemnat de catre Beneficiari;
- Pe alocuri, interventii de service in garantie si post garantie;
- Cunoaste si respecta regulamentul si procedurile din firma;
Beneficii:
- Salariu motivant
- Bonuri de masa (40lei/zi) - diurna in deplasari (50lei/zi);
- Masina, laptop + telefon serviciu;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;

Grupul SIGURA este un grup de firme cu capital privat integral românesc care activeaza in domeniul managementului securităţii la incendiu. Oferta SIGURA este astazi unica in Romania si cuprinde o gama completa de materiale si servicii din domeniul managementului securitatii la incendiu

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024