Gratis

Tehnician/ Laborant in constructii

DPS BETON&ASFALT S.R.L.

Candidatul Ideal

- Absolvent studii medii (profil real sau tehnic) si/sau calificare tehnician/ laborant in constructii
- Cunostinte operare PC ( MS Office);
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- prelevarea și efectuarea de probe în șantier și în laborator
- respectarea procedurilor de lucru
- înregistrarea rezultatelor obținute
︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄- menținerea echipamentelor și instrumentelor de lucru în stare optima

SC DPS BETON & ASFALT este o firma cu capital romanesc, integral, avand ca domeniu principal de activitate fabricarea si comercializarea betonului.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024