Gratis

Adjunct Sef laborator constructii gr.II

Laborator Central Constructii CCF SRL

Candidatul Ideal

absolvent studii medii sau superioare - domeniul tehnic
experienta anterioara de laborator in domeniul constructiilor - minim 2 ani
permis conducere categoria.B si disponibilitatra la deplasari in locatia proiectului in curs
abilitati deutilizare a PC-ului

Descrierea jobului

- coordoneaza activitatea profilelor de incercari din cadrul laboratorului -- asigura mentinerea conditiilor avute in vedere la autorizarea laboratorului in ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄absenta sefului de laborator
- efectueaza prelevari materiale in situ
- executa analize si incercari pe materialele de constructii prelevate in laborator
- interpreteaza rezultatele si emite rapoarte de incercari pentru atestarea calitatii lucrarilor de constructii, in conformitate cu profilurile autorizate
- completeaza documentele specifice activitatii de laborator,

Descrierea companiei

prestarea de servicii de laborator in constructii
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024