Gratis

Responsabil Departament Calitate

KABLUTRONIK S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui expert în calitate care să aducă pasiune și profesionalism in departamentul de productie componente electrice (cablaje) si electronice pentru electrocasnice. Dacă profilul tău se aliniază cu descrierea de mai jos, ne-ar plăcea să te alături echipei noastre:

Studii superioare
Experiența în domeniu
Cunoștințele de operare PC (Word, Excel, PowerPoint)
Fluența în limba englez
Ești in avantaj daca stăpânești metodologiile de analiză și soluționare a problemelor ( 8D, 5 Why, FMEA, Control Plan, MSA)
Cunoștințe în managementul sistemelor de calitate și dispozitivele de măsură
Capacitatea de a interpreta desenele tehnice

Descrierea jobului

Coordonezi implementarea obiectivelor de calitate, asigurându-te că standardele noastre sunt respectate ︈în toate procesele.
Verifici conformitatea produsului din fluxul de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁fabricație si a produsului finit rezultat din producție
Verifici rețetele si ︈te asiguri ca sunt păstrate standardele de calitate, comparativ cu specificațiile produsului;
Semnalizai neconformitățile si propui masuri de remediere;
Elaborezi si îmbunătățești documentația de lucru (instrucțiunii/procedurii);
Pregătești zonele de producție pentru auditurile clienților și auditurile interne, si te asiguri de conformitatea și menținerea standardelor de calitate.
Planifici si realizezi de audituri interne pentru a evalua startul producției, fluxul proceselor și calitatea produselor.
Colaborezi îndeaproape cu clienții pentru a gestiona și soluționa reclamațiile, consolidând relațiile și încrederea acestora.
Contribui la creșterea calității prin instruiri periodice ale echipelor și susținerea îmbunătățirilor continue în procese.

SC KABLUTRONIK SRL este o societate comercială al cărei obiect principal de activitate este productia de componente pentru aparate electrocasnice.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024