Gratis

Tehnician/ Inginer laborator c-tii gr.I- BBABP,GTF,D,MD

Laborator Central Constructii CCF SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Experienta, minim 2 ani, in laborator de constructii pentru profilele MBM, BBABP, GTF, ANCFD, D si MD
Experienta de lucru in cadrul santierelor pentru constructii autostrazi, reabilitari DN-uri

Descrierea jobului

Prelevarea probelor din santier
Executarea incercarilor autorizate pentru profilele mai sus mentionate, atat in laborator cat si in situ,
Emiterea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂rapoartelor de incercare

Societate de prestari servicii de laborator materiale de constructii
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024