Gratis

Tehnician automate cafea Bucuresti/Ilfov/Bragadiru

Tchibo Coffee Service SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii medii - specific tehnic si/sau scoală postliceala, curs de calificare cu specific tehnic;
  • Abilitați tehnice minime, disponibilitate pentru a învață lucruri noi
  • Colaborare si lucru in echipa;
  • Posesor permis auto, categ. B (disponibilitate pentru deplasări) - constituie avantaj;
  • Abilitați de lucru PC – constituie avantaj.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Vei inspecta, diagnostica si reviziona aparatele pentru prepararea băuturilor calde (activități de inspectare, întreținere, calibrare, actualizarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂softului automatelor de cafea);
  • Vei efectua igienizarea, instalarea, punerea in funcțiune si retragerea aparatelor;
  • Vei urmări funcționarea corecta a aparatelor instalate la clienți;
  • La solicitare sau conform planificării, vei interveni si remedia defecțiunile apărute la aparatele instalate la clienții companiei;
  • Vei alimenta cu materie prima si materiale consumabile aparatele conform planificării sau la solicitarea clienților;
  • Vei participa activ la găsirea de noi soluții pentru activitatea echipei tehnice.

Ce iti oferim noi:
  • Un loc de munca intr-o companie multinațională, lider de piața in soluții out of Home pentru prepararea cafelei;
  • Training-uri de pregătire si instruire atât pe plan local cat si internațional;
  • Accesul la cele mai inovative soluții in domeniu;
  • Pachet salarial atractiv, tichete de masa, asigurare medicala privata de sănătate.

Tchibo Coffee Service ofera solutii complete: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei pentru OOH (Ho.Re.Ca, Vending, Office).

www.tchibo-coffee.com

Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024