Gratis

Tehnician Espressoare / Echipamente Cafea

CAFETERIA DALIANO SRL

Candidatul Ideal

Diplomă tehnică în domeniul echipamentelor electrice sau electro-mecanice.
- Experiență anterioară în reparații și întreținerea echipamentelor / espressoarelor cafea - HoReCa.

- ︃︅︈︂︇︋︉︉​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Cunoștințe solide în domeniul electricitătii.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona prioritățile.
- Atenție la detalii și abilități bune de comunicare.
- DE PREFERAT DOMICILIU IN PROXIMITATE : Popesti-Leordeni , Sos. Oltenitei 247 (punct lucru)
- CARNET AUTO CATEG. B

Descrierea jobului

1.Efectuarea inspecțiilor și reparațiilor echipamentelor HoReCa
2.Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice
3.Efectuarea întreținerii preventive a echipamentelor pentru ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂a preveni defecțiunile ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂și a asigura funcționarea optimă.
4.Colaborarea cu echipa de vanzari pentru a asigura un suport tehnic de calitate pentru clienți.
5.Documentarea și raportarea detaliată a intervențiilor tehnice efectuate

LOC MUNCA STABIL, program lucru L-V , 8:30 - 17:30
Over-time platit , cf. aplicatie pontaj IFLOW.
Tichete de masa si spor performanta
Masina de serviciu si telefon

Companie de import si distributie marfa alimentara si non-alimentara in domeniul HoReCa. Activam in piata din Romania din 2010 si suntem in cautare sa ne marim echipa , dezvoltand departamentul tehnic pentru a putea sustine baza stabila de clienti si o flota numeroasa de aparate profesionale puse in functiune la clienti.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024