Gratis

Tehnician Service Trotinete

S.C. E-BODA DISTRIBUTION S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem o echipa tanara, cautam un coleg care sa ni se alature.

In viziunea noastra, esti candidatul ideal daca indeplinesti urmatoarele cerinte:
• Ai o dexteritate buna, stii sa asamblezi/dezasamblezi un produs;
• Ai bune abilitati dе organizare;
• Ai cunostinte minime in utilizarea unui PC;
• Ai o atitudine pozitiva, esti atent la detalii, esti orientat catre calitatea serviciului prestat;
• Ai experienta in reparatii pe scutere tip hoverboard, biciclete sau trotinete electrice (constituie avantaj);
• Esti absolvent dе studii cu profil tehnic (constituie avantaj);

Descrierea jobului

  • Repararea trotinetelor electrice si bicicletelor electrice
Beneficii:
• Salariu motivant + sistem bonusare a performantei;
• Tichete ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀de masa;
• Prime de sarbatori;
• Abonament medical;
• Posibilitatе de аprofundare а cunostintеlor de еlectrica/electronica, prin efectuarea de reparatii pentru o gama larga de vehicule electrice.

Responsabilitatile principale:
• Efectuarea diagnozelor, reparatiilor si testarea post-reparatie a produselor sosite in service (garantie si post-garantie)
• Inregistrarea datelor in aplicatia de gestiune a productiei.

Descrierea companiei

Importator/Dezvoltator produse electronice de larg consum.

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024