Gratis

Tehnician service

HIDROSTYLE SRL

Candidatul Ideal

Esti pasionat de domeniul instalatiilor ?
Atunci …locul tau este alaturi de noi !!!

Ce este nevoie sa detii:
  • Studii medii/curs de calificare in domeniul instalatiilor tehnico-sanitare
  • Experienta profesionala in domeniul instalatiilor
  • Experienta in lucrul cu pompe de circulație și echipamente de tratare a apei
  • Bune abilitati de lucru in echipa
  • Permis de conducere categoria B
  • Persoana responsabila si serioasa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Instalezi sisteme de masurare, comanda si control
  • Participi la instalarea si punerea in functiune a instalatiilor sanitare si ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃termice
  • Efectuezi revizii si reparatii conform planului producatorului
  • Realizezi deplasari la clientii companiei in vederea realizarii lucrarilor de montaj si demontaj instalatii
  • Colaborezi cu echipa de interventii
  • Foloseşti corect echipamentele şi instrumentele de lucru.
Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare
  • Participi la training-urile tehnice ale organizatiei
  • Esti parte din programul intern de dezvoltare profesionala si de imbunatatire a abilitatilor
  • Climat organizational pozitiv ce valorizeaza respectul si invatarea.
Activitatea se desfasoara la punctul de lucru situat in: Str Mihai Eminescu nr. 18, Tunari, Ilfov.

HIDROSTYLE este o companie cu o experienta de 10 ani pe piata de SPA si Wellness.
Suntem unic importator si distribuitor al cazilor cu hidromasaj CalderaSpas®, SUA. De asemenea, reprezentam in Romania si brandul de piscine cu inot contracurent Endless Pools, considerat numarul 1 in lume pe acest segment.
Fiecare produs este conceput cu cea mai mare atentie pentru detalii si este riguros testat la cele mai inalte standarde de calitate.
Ne bazam pe o echipa dinamica si ambitioasa, bine pregatita profesional, ce este indrumata de manageri cu experienta in domeniu.
Contribuim din plin la confortul vietii clientilor nostri!

Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024