Gratis

STIVUITORIST- punctul de lucru din Turnu, Arad

HT EST DIVISION SRL

Candidatul Ideal

Autorizatie ISCIR- obligatoriu.
Studii medii.
Experienta minima pe un post similar.
Disponibilitatea la munca pe 2 schimburi.
Persoana dinamica, serioasa si
Cunostinte operare PC.
Disponibilitate de invatare.
Limba italiana reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Ambalare, etichetare, pregatirea livrarii, incarcarea produselor finite, conform planului primit de la supervizor.
Incarca materialele in transport intr-un mod optim ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈si sigur, evita deteriorarea marfurilor.
Asigura gestiunea fizica a stocurilor de marfa si opereaza in stoc miscarile de marfa.
Utulizeaza conform cerintelor stivuiorul si transplaetul manual.
Respecta procedurile interne privinnd receptia, evidenta stocurilor, manipularea si incarcarea marfurilor pe locatiile stabilite.
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare/manipulare din cadrul societatii.
Pastreaza ordinea si utilizeaza eficient spatiul din magazie.

Beneficii

Oferta salariala atractiva.
Tichete de masa de 40 lei pe zi.
Transport asigurat.

HT EST Division produce REZISTENȚE ELECTRICE, încă din anul 1978, când s-a înființat.

Gama de produse a fost concepută inițial pentru aplicații pe mașini și echipamente industriale, iar apoi a fost extinsă rapid cu soluții pentru aplicații de uz casnic: de exemplu, rezistențe electrice pentru radiatoare sau pentru centrale termice.

Astfel, în prezent, HT are două direcții strategice:

Producția de rezistențe elecrice pentru industrie (IND SBU) Producția de rezistențe elecrice pentru aplicații de uz casnic (DH SBU)

Misiunea HT: de a oferi soluții tehnice inovatoare, personalizate nevoilor clienților și eficiente.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 23 Oct. 2024