Gratis

Sef Depozit Baia Mare

CHIS & CHIS SRL

Candidatul Ideal

  • Persoanǎ organizata, cu bune abilitati de planificare, initiativa, dorinta de ȋmbunatatire a proceselor;
  • Studii medii si experienta de minim 1 an intr-un post similar;
  • Persoana meticuloasa, atenta la detalii;
  • Cunostinte operatiuni intrare/iesire marfa, efectuare inventare;
  • Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
  • Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme atunci cand apar;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte bune de operare MS OFFICE;
  • Atestat ISCIR pentru motostivuitor, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Asigura gestiunea stocului de marfa;
  • Introduce marfa in stoc pe baza documentelor de intrare;
  • Efectueaza inventarul stocului de marfa ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄conform procedurilor;
  • Inregistreaza si actualizeaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
  • Coordoneaza activitatea de pregatire si facturare marfa
  • Achizitioneaza materialele necesare depozitului;
  • Se asigura de incarcarea si descarcarea marfii in conditii de siguranta pentru oameni si marfa descarcata;
  • Receptia, inventarierea si eliberarea marfurilor pe baza documentelor specifice;
  • Intretinerea stocului;
  • Consilierea clientilor in vanzarea de la depozit.

Beneficii:
Salariu fix + Bonus + Bonuri de masa +procent din vanzarile directe din depozit

CV-urile in alt format se pot trimite pe adresa de mail: rsm.vest@piatrachis.ro

Companie specializata in distributia articolelor din piatra naturala, una din principalele jucatoare la nivel national.
Depozitul se afla in localitatea Baia Mare, pe Bulevardul Regele Mihai I, nr 134, fost Bd. Bucuresti, langa Dedeman.

Cu o bogata traditie si experienta de peste 20 de ani ,recunoscuta in domeniul produselor din piatra naturala din Romania, Piatra Chis este unul dintre principalii importatori si distribuitori de produse din granit, travertin si marmura la nivel national Cu o retea formata din peste 27 de depozite si o echipa de peste 200 de angajati, suntem intr-un dialog continuu cu clientii nostri oferind pe langa o gama de produse diversificate, expertiza si calitatea unui serviciu de vanzare & post vanzare la cel mai inalt nivel profesional. Oferim un mediu de lucru dinamic, intr-o companie in plina expansiune. Apreciem corectitudinea si incurajam dorinta de dezvoltare a angajatilor nostri, oferind posibilitatea evolutiei permanente intr-o echipa de profesionisti.

Va asteptam alaturi de noi!
Echipa Piatra Chis
www.piatrachis.ro

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024