Gratis

Specialist Marketing

ASTORIUM CONSTRUCT INVESTMENT

Candidatul Ideal

Echipa Astorium Construct Investment cauta Specialist Marketing!
Pentru cei determinati sa obtina rezultate exceptionale alaturi de o echipa de profesionisti!

• Receptivitate, orientare catre nou, flexibilitate si creativitate;
• Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
• Promoveaza respectul reciproc, colaborarea si transparenta in interiorul companiei, in raporturile cu alte departamente, precum si in relatiile cu persoanele din afara firmei.
• Mentine si transmite un standard de profesionalism in realizarea activitatilor..
• Raspunde de confidentialitatea datelor la care are acces.
• Cunoştinţe operare MS Office (Excel, Word, PowerPoint), Facebook ads, Google ads
• Abilitaţi excelente de comunicare şi de abordare interpersonală; Orienatre spre client;
• Creativitate, flexibilitate, sociabilitate
• Onestitate, seriozitate, perseverenţă
• Spirit de echipă

Descrierea jobului

Realizeaza , actualizeaza si dezvolta in permanenta continutul materialelor de prezentare ale companiei
Creaza continutul social media (texte, fotografii si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀video)
Dezvolta imaginea companiei in platformele de social media si creste interactiunea cu potentiali clienti prin crearea de continut personalizat
Actualizeaza constant site-ul actual
Urmareste derularea si aplicabilitatea contractelor incheiate cu firmele si site-urile de promovare si vanzari imobiliare.

Beneficii:
• un mediu de lucru , intre oameni pasionati
• oportunitatea de a creste in echipa
• salariu aliniat cu abilitatile, experientra si rezultatele obtinute, laptop.

Astorium Construct Investment este o companie dinamica, dornica sa-si consolideze pozitia pe piata romaneasca ca dezvoltator imobiliar de incredere, executand lucrari al caror element de referinta este CALITATEA.

Astorium Construct Investment si-a inceput activitatea pe piata dezvoltatorilor din domeniul imobiliar cu proiectele Astorium Residence, Astoium My Village, Astorium My Home si in prezent 3 proiecte in desfasurare Astorium Garden, Astorium Logistic si Astorium Life, proiecte care, prin calitatea executiei si seriozitatea cu care au fost abordate angajamentele contractuale cu clientii, a adus cel putin capitalul de incredere care sa o recomande pentru noi colaborari si proiecte.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024