Gratis

Junior asistent marketer Specialist marketing

PREMIERDENTA MED S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne dorim sa stii fotografie de produs (folosim un Nikon D5200)
Sa ai cunostinte de baza de Photoshop (de ex sa stii sa scoti fundalul din poza)
Sa stii sa lucrezi cu platforme, website-uri de comert online (postare/editare produse pe site (WooCommerce), stoc, poze, descriere)
Sa scrii texte si imagini care vand (social media, newsletter); laconic, inspirat si corect gramatical (inclusiv cuvantul “copiii” cu 3 de “i” :)
Sa poti face un banner, o eticheta, un flyer
Iti place sa fii la curent cu tendintele in marketing
Poti tine ritmul unei firme in crestere (La noi se lucreaza!!!)

Vei invata detaliile procesului comercial, de la brut la finit (etichete, materiale de ambalat)
Vei avea posibilitatea sa inveti Google si Facebook Ads.
Cafeaua si mancarea sunt din partea casei.

Daca esti experimentat, vei putea sa iti valorifici cunostintele si sa le completezi cu altele noi, vei avea abilitatea sa influentezi direct performantele companiei (strategii de marketing, campanii, planuri etc). Te asteptam cu portofoliul.

Avantaje constituie:

Experienta in vanzari directe (offline), online, WooCommerce .
Experienta si cunostinte de marketing
Cunostinte de editare grafica ( Illustrator, Corel Draw sau asemanatoare)

Abilitati de copy-writing
Microsoft Excel, Word
Multitasking
Autodidact (iti spunem noi ce trebuie sa inveti)
Gandire in afara tiparelor
Perfectionist/a
Engleza

Descrierea jobului

3 sarcini de baza:

1. pozezi si postezi produsele pe website

2. te ocupi de social media

︁︀​︂︃︃​︈︃​︀3. scrii newslettere

Premier Denta este o companie tanara, dar stabila, cu sediu langa Parcul Central. Noi aprovizionam medicii si clinicile stomatologice. Hai cu noi sa readucem zambetele oamenilor, mai ales daca esti o fire artistica, dinamica si creativa. Nu ignora mini-interviul.

E un job la locatie, nu e despre G/Fb Ads, nu e design grafic.
-zona Parcul Central
-L-V, 9-17 (nu e job full remote)
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024