Gratis

Specialist licitatii

S.C. UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGAMENT S.A

Candidatul Ideal

- Studii superioare: juridice, economice, administrative;
- Experienţã minim 12 luni în domeniul achiziţiilor publice, cunostinte SEAP;
- Cunoaşterea legislaţiei naţionale aplicabilã în domeniul achiziţiilor publice (constituie avantaj);
- Abilitãţi de utilizare MS Office (Word, Excel, Power Point);
- Abilitatea de a rezolva sarcini multiple cu termene limitã;
- Abilitãţi organizatorice, interrelaţionare şi negocierea situaţiilor problematice;
- Putere de decizie, asumare de responsabilitãţi, in limitele competentelor.

Descrierea jobului

- Urmãreşte sursele de informare privind organizarea de licitaţii şi a cererilor de ofertă pe site-uri de specialitate (SEAP, etc.);
︁︀​︂︃︃​︈︃​︀- Monitorizează si ︁intelege condiţiile de calificare pentru participarea la procedurile de achiziţii publice;
- Studiazã documentaţia de atribuire în vederea îndeplinirii condiţiilor de eligibilitate;
- Întocmeşte documentele de calificare conform cerinţelor din documentaţia de atribuire a contractelor de achiziţie publicã;
- Solicitã documentele necesare participãrii la licitatie de la diverse departamente ale firmei (Departament Financiar, Departament Resurse Umane, Departament Financiar Corporate) şi transmite rãspunsul cãtre solicitanţi, în termenul solicitat de aceştia, pentru: chestionare de calificãri, solicitãri de clarificãri pentru diverse licitaţii etc.

UTI Construction & Facility Management este o companie specializată în soluții de construcții și servicii profesionale de facility management. Furnizăm servicii administrative și tehnice complete pentru orice tip de construcție (spații comerciale, rezidențiale, bancare, publice, industriale, logistice, clădiri de birouri).

Avem o vastă experiență în domeniul construcțiilor și instalațiilor, oferind servicii specializate pentru fiecare ramură a ingineriei din acest sector, pentru realizarea unor obiective de infrastructura civilă sau critică cu aplicații în domenii precum:

Transporturi (aeroporturi, porturi, metrou) Industrie (stații de epurare, facilități de producție, spații logistice, utilități publice) Infrastructură publică (spitale, arene sportive, stadioane, săli polivalente, clădiri administrative, obiective de patrimoniu, iluminat public inteligent) Spații comerciale și de afaceri (mall-uri, clădiri de birouri, etc)
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024