Gratis

Specialist licitații

MODERN POWER SYSTEMS SRL

Candidatul Ideal

Pentru a-ti fi mai usor, ar fi bine sa ai:
  • Studii superioare – preferabil tehnice
  • Cunostinte de baza privind ︇︉︉︊︁︉︉︊​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎achizitiile publice
  • Cunostinte solide de MS Office
  • Cunoasterea platformei SEAP constituie un avantaj
  • Capacitatea de sinteza, organizare, atentie de detalii
  • Managementul timpului si respectarea deadline-urilor
  • Responsabilitate
  • Limba engleza nivel mediu
  • Carnetul de conducere categoria B constituie avantaj

Descrierea jobului

Practic, daca decizi sa ni te alaturi, vei avea urmatoarele responsabilitati:Suntem în căutarea unui coleg pentru departamentul Comercial din Cluj-Napoca. ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂Acesta va colabora direct cu Manager Dep. Comercial in procesul ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁licitatiilor publice.

Practic, daca decizi sa ni te alaturi, vei avea urmatoarele responsabilitati:
  • Urmaresti zilnic platforma SEAP/SICAP in legatura cu procedurile de achizitii publice din domeniul de activitate al companiei Modern Power Systems si informeazi seful direct despre aparitia acestora;
  • Intocmesti documentatia necesare participarii si urmarirea desfasurarii procesului de licitatie (documentele de calificare, garantii de participare, propunere tehnica si finaciara);
  • Te asiguri ca depunerea licitatiilor se va face in termenul solicitat de autoritatile contractante;
  • Realizezi clarificarile solicitate ulterior
  • Mentii legatura cu partenerii/subcontractantii acolo unde este cazul
  • Comunici proactiv cu persoanele/departamentele implicate in procesul de licitatii
Beneficii:
  • Tichete de masa;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
  • Mediu de lucru prietenos și colaborativ
  • Prime de sarbatori
Program: 8 ore/zi, de luni pana vineri

Modern Power Systems SRL este o companie care activeaza la nivel national in domeniul retelelor electrice, automatizarilor industriale si aplicatii smart metering, avand vechimea de 12 ani.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024