Gratis

Responsabil ofertare licitatii SEAP

MESSYSTECH SRL

Candidatul Ideal

In atentia celor interesati : Dorim sa ne marim echipa! Avem deja Specialisti pentru ofertare in Achizitii Publice si nu vrem doar o colaborare ci un angajat permanent!
Activitatea se desfasoara la sediul din str. Socului nr.2 Rudeni-Chitila

Dorim sa ne intregim echipa adaugand o persoana dinamica, cu simtul raspunderii si initiativa.
Experienta in domeniul echipamentelor industriale/ licitatii (SEAP) este un plus, iar limba engleza(la nivel conversational avansat) este absolut necesara !
De asemenea absolvirea unei institutii de invatamant superior tehnice constituie un avantaj.
Avand in vedere ca postul presupune munca de birou, cautam pe cineva cu bune cunostinte de operare Excel, Word, Outlook, motoare cautare;
- Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte;
- Capacitatea de orgnizare si prioritizare;
- Rigurozitate si atentie pentru detalii;
- Abilitati de planificare si comunicare, de lucru in echipa, proactiv(a);
-Stăpânești pachetul Office,
-Ești atent(ă) la detalii
-Ai abilități excelente de comunicare
-Ești serioas(ă) și punctual(ă)
-Ai simț de răspundere și abilități de lucru în echipă
- Emani buna dispoziție și ești mereu dornic(ă) să ajuți echipa

Descrierea jobului

- Monitorizarea si urmarirea de oportunitati de licitatii si cereri de oferta
- Realizarea documentatiei cerute cu privire la conditiile ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de eligibilitate si asigurarea conformitatii cu cerintele impuse
- Gestionarea / administrarea (dupa caz) a procedurilor de achizitii aflate in derulare (elaborarea de raspunsuri la solicitarile de clarificari primite de la comisiile de evaluare, elaborarea de contestatii, amanari, documente privind prelungirea valabilitatii ofertelor si a garantiilor de participare etc.);
- Elaborarea de documente administrative; Intocmirea si verificarea dosarului administrativ al licitatiei publice;

Suntem o echipa mica cu un colectiv sudat in care fiecare persoana isi are locul sau important pentru performanta companiei.
Companie integrata perfect in mediul concurential, avand ca obiect principal de activitate comertul de aparatura de masura si control,electrice si electromecanice ,armaturi,produse de etansare,etc.
Se ofera salariu atractiv + bonusuri de performanta
Pentru persoanele din provincie se ofera pachet de relocare extrem de avantajos.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024