Gratis

Specialist in domeniul calitatii

OLSTRAL

Candidatul Ideal

Cauți un loc de muncă unde respectul și aprecierea sunt la ordinea zilei? Vrei sa faci parte dintr-o echipă energică și plină de viață? La Olstral, ne pasă de punctul tău de vedere și îți oferim oportunități de dezvoltare profesională. Vino alături de noi și descoperă ce înseamnă să lucrezi într-un mediu care te inspiră!

Candidatul potrivit:
Cerințe:
Studii superioare în domeniul tehnic (de preferință în inginerie si managementul calitatii, tehnologii de prelucrare prin așchiere sau domenii conexe).
Experiență minimă de 3 ani în domeniul calității, preferabil în industria prelucrării prin așchiere.
Cunoștințe solide privind standardele ISO 9001 sau alte sisteme de management al calității.
Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu-avansat (comunicare scrisă și verbală).
Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.
Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Cunoștințe bune de operare PC și utilizare a softurilor specifice pentru controlul calității.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Monitorizarea și asigurarea respectării standardelor de calitate în procesul de prelucrare prin așchiere.
Elaborarea și implementarea procedurilor de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂control al calității.
Verificarea conformității produselor finale și realizarea rapoartelor de neconformitate.
Colaborarea cu echipele de producție pentru identificarea și soluționarea problemelor de calitate.
Menținerea documentației de calitate și actualizarea constantă a acestora conform reglementărilor.
Participarea activă la audituri interne și externe.Beneficii:
Pachet salarial competitiv.
Posibilitatea de dezvoltare profesională continuă.
Mediu de lucru dinamic și echipă profesionistă.

OLSTRAL este specializată in prelucarea CNC a pieselor pentru industria aviatică și pentru alte aplicații de înaltă precizie, fiind o companie orientată către clienți cu peste 20 de ani de prezența pe piața din România.
Scopul nostru principal este să ne dezvoltăm ca partener pe termen lung pentru piața din România și să incercăm să creștem performanța mașinilor și utilajelor.
O producție de serie optimizată din punct de vedere al costurilor, precum și piese unicat sunt garantate în orice moment datorită configurației si performanței utilajelor.

Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024