Gratis

Analist calitate si mediu

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • curs de auditor intern al sistemului de management de calitate, mediu;
  • experienta minim 5 ani in domeniul sistemelor de management si experienta in audituri interne;
  • cunostinte de MS Office (Excel, Word);
  • cunostinte limba engleza-nivel mediu;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • elaboreaza programul anual de audituri interne si cel de instruire interna;
  • efectueaza audituri interne in conformitate cu cerintele ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈standardelor ISO 9001, ISO 14001, SR OHSAS 18001;
  • propune actiuni corective pentru conformarea cu cerintele si mentinerea adecvata a sistemului de management integrat;
  • asigura mentinerea integritatii SMI la schimbarile semnificative, planificate sau neplanificate;
  • centralizeaza obiectivele strategice si masurile de conformare in programul de management integrat si monitorizeaza stadiul indeplinirii acestora;
  • identifica aspectele de mediu si evalueaza impacturile asupra mediului;
  • asigura obtinerea autorizatiilor de mediu/acordurilor de preluare ape uzate pentru amplasamentele societatii;
  • urmareste respectarea masurilor prevazute in autorizatiile de mediu si respectarea legislatiei;
  • raporteaza evidenta gestiunii deseurilor colectate in SIM, pe localitati, tipuri de deseuri, tipuri de clienti etc.
Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă);
  • Prima de sarbatori si prima de concediu;
  • Telefon;
  • Abonament medical clinica privata;
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.