Gratis

SPECIALIST APROVIZIONARE

SC KLASS COATING SYSTEM SRL

Candidatul Ideal

KLASS COATING SYSTEM își extinde echipa!
Dacă ai experiență în achiziții și ești o persoană orientată către eficiență și rezultate, te invităm să aplici!

Acest job ți se potrivește dacă ai:
  • experiență în domeniul achizițiilor și cunoașterea legislației în vigoare;
  • experiență în utilizarea sistemelor și software-urilor specializate;
  • capacitate de negociere și de analiză a datelor;
  • abilități de prezentare și comunicare scrisă și verbală;
  • abilitatea de a gestiona multiple sarcini simultan și de a respecta termenele limită;
  • cunoștințe avansate de operare PC și Microsoft Office (Excel);
  • limba engleza nivel avansat.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • coordonarea activităților de aprovizionare și achiziție la nivel de societate;
  • prospectarea pieței pentru identificarea și evaluarea furnizorilor și ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀coordonarea procesului de selecție a acestora;
  • negocierea termenilor și condițiilor contractuale cu furnizorii, pentru a obține cele mai bune prețuri și condiții de livrare;
  • monitorizarea furnizorilor existenți și evaluarea lor în funcție de performanță;
  • asigurarea respectării termenelor și bugetelor conform planului de achiziție.

Beneficii:
  • pachet salarial competitiv;
  • bonusuri motivante pentru performanțele individuale;
  • training în cadrul firmei;
  • transport asigurat de către firmă.

Fondată în 2007, compania românească cu capital integral privat KLASS COATING SYSTEM a devenit astăzi unul dintre principalii furnizori de soluții pentru sistemele de profile din PVC pentru ferestre și uși din Europa. Exportăm profile PVC în Serbia, Bulgaria, Republica Moldova, Macedonia și produse finite, prin intermediul partenerilor noștri, în întreaga Uniune Europeană, consolidându-ne poziția ca unul dintre cei mai mari producători de profile PVC din România.
Ne concentrăm constant pe inovație pentru a respecta cele mai înalte standarde de calitate și pentru a genera valoare adăugată în toate produsele noastre. Cu o echipă dedicată și pasionată, suntem un partener de încredere, oferind soluții durabile și eficiente.

KLASS COATING SYSTEM promovează un mediu de lucru incluziv și susține egalitatea de șanse pentru toți candidații, indiferent de gen, vârstă, sau alte criterii protejate. Credem în diversitate și ne angajăm să atragem și să dezvoltăm talente care să contribuie la succesul și creșterea companiei.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024