Gratis

Specialist achiziții

R.A.U. BOOKSTORE SRL

Candidatul Ideal

Îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică într-o instituție de învățământ de top? La noi vei avea ocazia să gestionezi achizițiile și aprovizionarea într-un mod organizat și eficient, contribuind la buna desfășurare a activităților universitare. Dacă ești pasionat(ă) de organizare și ai spirit de inițiativă, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Ce căutăm la tine:

Studii superioare finalizate – ai baza educațională necesară.
Cunoștințe solide de MS Office (Word și Excel) – sunt esențiale pentru gestionarea documentelor și evidențelor.
Permis de conducere cat. B – pentru a putea conduce mașina instituției în interes de serviciu.
Seriozitate, organizare și dinamism – calități pe care le prețuim.
Spirit de echipă și inițiativă – pentru a contribui la bunul mers al departamentului.
Dorința de a învăța și de a te dezvolta profesional – indiferent de experiența ta actuală, ne dorim să crești alături de noi.

Descrierea jobului

Ce vei face:

Vei gestiona referatele de necesitate și te vei asigura că sunt înregistrate corect.
Vei prospecta piața ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀pentru a obține cele mai bune oferte de la furnizori.
Vei întocmi procese-verbale de selecție a ofertelor și vei urmări respectarea clauzelor contractuale.
Vei planifica și organiza activitățile de aprovizionare, asigurând comenzile necesare.
Vei participa la recepționarea mărfurilor și vei verifica calitatea și cantitatea acestora.
Vei asigura gestionarea corectă a stocului de produse consumabile și bunuri.
Vei înregistra toate bunurile achiziționate în sistemul informatic pus la dispoziție de universitate.
Vei elibera produsele către departamentele din universitate conform documentației necesare.
Vei participa la inventarierea bunurilor și vei conduce autoturismul universității pentru aprovizionare.

Ce îți oferim:

Tichete de masă de 40 lei/zi – un beneficiu zilnic pentru confortul tău.
Decont transport – 100 lei/lună pentru a acoperi costurile navetei.
Decont pentru servicii de formare profesională – pentru a continua să înveți și să te dezvolți.
Bonusuri de performanță – pentru că munca ta este apreciată.
Zile suplimentare de concediu – pe măsură ce crește vechimea ta în organizație.
Zi liberă plătită de ziua ta – o zi specială doar pentru tine!
Oportunitatea de a participa la o bursă Erasmus – ai șansa să te perfecționezi într-o instituție parteneră din străinătate.

Universitatea Româno-Americană este instituție de învățământ superior, persoană juridică de drept privat și de utilitate publică, parte a sistemului national de învățământ.
MISIUNE: Să ofere EDUCAȚIE și CERCETARE la un înalt standard de CALITATE, într-un climat intern stimulativ intelectual atât pentru studenți, cât și pentru întreagă comunitate academica.
VIZIUNE: Promovând un management academic prin excelență strategic, Universitatea Româno-Americană este recunoscută la nivel național și internațional ca o universitate de elită.
VALORI: Promovarea excelenței, creativitate și inovare, libertate de gândire și exprimare, responsabilitate profesională, morală și socială, cooperare și comunicare.
Website: www.rau.ro
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024